Как нас найти

Посмотреть на карте

тел./факс: (067) 619-37-57

тел: (050) 486-09-94

e-mail: gulenko@me.com

адрес: ул. Рекордная, 36

ДОМОСТРОЙ-ВЕСНА – 2016

ДОМОСТРОЙ-ВЕСНА – 2016

17 березня у виставковому центрі «Козак-Палац» відкриє роботу 29-та галузева будівельна виставка «Домострой-Весна-2016», організатором якої виступає Запорізька торгово-промислова палата за підтримки ЗОСППР «Потенціал», Будівельної палати України, провідних профільних асоціацій та експертів.

 

На декілька днів ВЦ «Козак-Палац» перетвориться у центр ділової активності для представників будівельного бізнесу. Українські виробники та закордонні торгові марки запропонують до уваги фахівців галузі широкий спектр інноваційних рішень та технологій.

Заходи будівельної тематики є надзвичайно важливими та показовими для розвитку індустріально насиченого південно-східного регіону. Адже будівельна галузь – це лакмусовий папір всієї економіки, від якої залежать похідні галузі та переважна більшість сфер економіки.

Цього року серед основних напрямків виставки «Домострой» – будівельні матеріали та послуги, оздоблювальні матеріали, архітектурні рішення, освітлення, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, нові рішення для комунального господарства.

Насичена ділова програма допоможе дізнатися про досвід компаній для розвитку якісного, ефективного, безпечного та відкритого будівельного бізнесу.